DH MARBLE

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

DH Marble, Türkiye’nin lider mermer ve doğal taş tedarikçilerinden biri olarak Afyonkarahisar’da kurulmuştur. Lokal olarak başladığımız bu yolda kısa süre içeridine Türkiye’nin bir çok noktasına gerçekleştirdiğimiz satışların ardından başarımızı yurt dışı sınırlarına taşıdık. Aktif olarak dünyanın bir çok ülkesine mermer ve doğal taş ihracatı gerçekleştiren firmamız, mermer ihracatında başarılı adımlar atmaktadır.

DH Marble, mermer ve taş ocaklarında gerçekleştirilen çalışmalardan çıkartılan doğal taş ve mermerleri, fabrika ortamında işleyerek estetik bir hale dönüştürüp kullanıma hazır hale getirmektedir. Kaliteli mermer ve doğal taş ürünlerini en uygun fiyat ile sizlere ulaştırmayı hedefleyen firmamız, bünyesinde barındırdığı geniş ürün yelpazesi ve teknolojik cihazlar ile sizlere daima en iyisini sunmayı hedeflemektedir. Firmamız bünyesinde mermer çeşitleri, traverten çeşitleri, limestone, bazalt, oniks, andezit, mozaik, basamak ürünleri, patlatma taş, dekor ürünleri, masa, sehpa, duş teknesi, lavabo gibi geniş ürün yelpazesini barındırmaktadır.

Firmamız, tüm mimari projeleriniz için talep edeceğiniz mermer ve doğal taş ürünleri için en uygun fiyatı sunarak sizlere kusursuz maliyet avantajı sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz tüm satış hizmetlerinde öncelikli amacımız zamanında teslimat gerçekleştirmek ve ürünleri size en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Sunduğumuz tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti bizler için çok önemli olup, sizlere bu doğrultuda kaliteli hizmet sunmayı ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

VİZYONUMUZ

5 Milyar m³ mermer rezervi olan Türkiye’de ülkenin ve dünya ülkelerinin mermer ihtiyaçlarını karşılamak, kaliteli ürünler sunarak hizmet kalitemizi tüm dünyaya duyurmak, ihtiyaçlara en uygun fiyatlarla cevap verebilmeyi hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketicinin beklentilerini en üst düzeyde karışlamak.

KURUMSAL OFİS
Karaman Mahallesi Mine Caddesi Önka Eren Apartmanı Numara:8/A Afyonkarahisar/Merkez

FABRİKA SATIŞ NOKTASI
İscehisar Organize Sanayi Bölgesi 3. Caddde Numara:7 İscehisar Afyonkarahisar

TELEFON NUMARALARIMIZ

+90 536 411 31 86
+90 533 245 24 06